"Miłośnicy ZS Licealnych i Zawodowych" w Sulęcinie
Przewodniczący | Radosław Wójtowicz |
Z-ca przewodniczącego | Agnieszka Czarnecka |
Skarbnik | Mariusz Zjawiński |
"Razem w Potrzebie" przy SP w Bogdańcu
Przewodniczący | Danuta Królikowska |
Z-ca przewodniczącego | Dorota Kozłowska |
Skarbnik | Małgorzata Marczak |
"PLASTYK"
Przewodniczący | Beata Broniarek |
Z-ca przewodniczącego | Izabela Zaborowska |
Skarbnik | Izabela Melinis |
"Przyjaciele Gastronomika"
Przewodniczący | Jacek Mataczyna |
Z-ca przewodniczącego | Aleksandra Wowczko |
Skarbnik | Katarzyna Parkoła |
"PIĄTKA" przy V LO – szkoła zlikwidowana
"RONDO" przy IV LO
Przewodniczący | Tomasz Tomiak |
Z-ca przewodniczącego | Ewa Wojtyczka |
Skarbnik | Agnieszka Dietrych |
"RADIOAKTYWNI II LO"
Przewodniczący | Andrzej Czaja |
Z-ca przewodniczącego | Andrzej Janczewski |
Skarbnik | Radosław Jaroszewicz |
"Miłośnicy SP 2"
Przewodniczący | Agnieszka Wroniak |
Z-ca przewodniczącego | Ewa Zalewska |
Skarbnik | Maria Chromińska |
"Nasza Siódemka" przy SP 7
Przewodniczący | Małgorzata Okulewicz |
Z-ca przewodniczącego | Dariusz Karasiewicz |
Skarbnik | Agnieszka Foryś |
"Przyjaciele SP 15"
Przewodniczący | Agnieszka Pozarzycka |
Z-ca przewodniczącego | Grażyna Tyranowska |
Skarbnik | Agnieszka Hogervorst |
"Dobra Szkoła"
Przewodniczący | Aneta Sowinska-Bubień |
Z-ca przewodniczącego | Agnieszka Bobińska |
Skarbnik | Katarzyna Ambrożewicz |
"Nasza Szkoła" przy SP 1
Przewodniczący | Danuta Mike |
Z-ca przewodniczącego | Agnieszka Piątkowska |
Skarbnik | Halina Miskowska |
"VIOLINKI" przy PSMuz.I st.
Przewodniczący | Grazyna Wasilewska |
Z-ca przewodniczącego | Agnieszka Ryś |
Skarbnik | Barbaras bryłka |
Sekretarz | Ewa Dudek |
"Razem Możemy Więcej" przy SP Bledzew
Przewodniczący | Mariola Kukla |
Z-ca przewodniczącego | Ewa Szczerbakowicz |
Skarbnik | Anita Rawińska |
"Edukacja w Deszcznie"przy SP
Przewodniczący | Ewa Kubiak |
Z-ca przewodniczącego | Mariusz Jezierski |
Skarbnik | Teresa Piotrowska |
"PANTA RHEI" przy Harcerskim Klubie Żeglarskim
Przewodniczący | Jarosław Hoffmann |
Z-ca przewodniczącego | Rozalia Naumowicz |
Skarbnik | Ryszard Migacz |
"CZWÓRKA" przy SP 4
Przewodniczący | Magdalena Rymsza-Szymczak |
Z-ca przewodniczącego | Alicja Móglin |
Skarbnik | Anna Ciesielska |
"ZIELONI" przy SP 5
Przewodniczący | Jolanta Woźniak |
Z-ca przewodniczącego | Dorota Kuźbińska |
Skarbnik | Marta Bialkowska |
"Dajmy Szansę" przy SP w Templewie
Przewodniczący | Rozalia Kmiecik |
Z-ca przewodniczącego | Małgorzata Musiałowska |
Skarbnik | Anna Beil |
"Przyjaciele Przedszkola" w Lubiszynie
Przewodniczący | Beata Byczkiewicz |
Z-ca przewodniczącego | Lucyna Wesierska |
Skarbnik | Monika Petryszyn |
"EDUKACJA TOMASZOWA" przy Liceum Katolickim
Przewodniczący | Katarzyna Pawłowska |
Z-ca przewodniczącego | Marek Robak |
Skarbnik | Urszula Jagiełło |