Ostatnio dodani stypendyści
  • Konrad Nonn (Dać Szansę)
  • Hubert Pluskota (Dać Szansę)
  • Sebastian Popiel (Dać Szansę)
  • Szymon Dudek (Wspieramy Młode Talenty)
  • Wiktoria Golarowska (Wspieramy Młode Talenty)
  • Karolina Bialkowska (Wspieramy Młode Talenty)
  • Jakub Filipkiewicz (Wspieramy Młode Talenty)
  • Roksana Waloszek (Wspieramy Młode Talenty)
  • Nikola Zaremba (Wspieramy Młode Talenty)
  • Natalia Nadolna (Wspieramy Młode Talenty)
Więcej >>   

Pomoc szkole
  • Przedszkole Skwierzyna - sprzet naglasniajacy - 2 188,00 zł
  • Gimnazjum Skwierzyna - projektor - 1 548,00 zł
  • Przedszkole Skwierzyna - odtwarzacz - 910,50 zł
  • Szk. Podst. Skwierzyna - sprzet sportowy - 1 089,50 zł
  • LO Skwierzyna - notebook - 973,00 zł
  • Przedszkole Nr 13 - zabawki - 115,00 zł
  • Szk.Podst. Ulim - drukarki - 721,80 zł
  • Szk.Podst.Boczów - projektor - 1 945,00 zł
  • Tech.Ekonom. Miedzyrzecz - ksiazki do biblioteki szkolnej - 104,00 zł
  • Kolo w Miedzyrzeczu - konkurs plastyczny - 51,39 zł
Więcej >>   

Honorowi Członkowie Wspierający
Pralex
Gobit
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej  Gorzów Sp. z o.o.
Danfoss Polska
Audit - Doradztwo Personalne
Gorzowski Rynek Hurtowy - spółka akcyjna
BAMA POLSKA Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp
Edward Fedko - radny Sejmiku woj. Lubuskiego
Firma Transportowa P.H.W. Jerzy Gądek w Międzyrzeczu
Ryszard Mróz - radny pow.gorzowskiego
Maria Peszko - darczyńca z Gorzowa Wlkp.
Reklama
1% dla OPP
Koła przy szkołach
Miłośnicy ZS Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie
Przewodniczący .................... Radosław Wojtowicz
Z-ca przewodniczącego .................... Agnieszka Czarnecka
Skarbnik .................... Mariusz Zjawiński

"Razem w Potrzebie" przy ZS w Bogdańcu
Przewodniczący .................... Agnieszka Kuczkowiak
Z-ca przewodniczącego .................... Danuta Królikowska
Skarbnik .................... Mariusz Zjawiński

"PLASTYK" przy Liceum Plastycznym
Przewodniczący .................... Beata Broniarek
Z-ca przewodniczącego .................... Izabela Zaborowska
Skarbnik .................... Izabela Melinis

"Przyjaciele Gastronomika" przy ZS Gastronomicznych
Przewodniczący .................... Barbara Antonowicz
Z-ca przewodniczącego .................... Jolanta Gładkowska-Nieczaj
Skarbnik .................... Wioletta Sierakowska

"PIĄTKA" przy V LO
Przewodniczący .................... Grażyna Muchajer
Z-ca przewodniczącego .................... Andrzej Glinka
Skarbnik .................... Urszula Opolska

"RONDO" przy IV LO
Przewodniczący .................... Tomasz Tomiak
Z-ca przewodniczącego .................... Ewa Wojtyczka
Skarbnik .................... Agnieszka Dietrich

"RADIOAKTYWNI II LO"
Przewodniczący .................... Tomasz Pluta
Z-ca przewodniczącego .................... Andrzej Czaja
Skarbnik .................... Radosław Jaroszewicz

"Miłośnicy Gimnazjum Nr 9"
Przewodniczący .................... Jolanta Kozielska
Z-ca przewodniczącego .................... Ewa Zalewska
Skarbnik .................... Maria Chromińska

"Nasza Siódemka"
Przewodniczący .................... Urszula Szumiała
Z-ca przewodniczącego .................... Jan Karasiński
Skarbnik .................... Anna Ruda

"Przyjaciele Szkoły Podstawowej Nr 15"
Przewodniczący .................... Tomasz Gajos
Z-ca przewodniczącego .................... Agnieszka Hopervorst
Skarbnik .................... Iwona Żak

"Dobra Szkoła" przy SP12
Przewodniczący .................... Ewa Dobosiewicz
Z-ca przewodniczącego .................... Iwona Ryfińska
Skarbnik .................... Małgorzata Czeszejko-Sochacka

"Nasza Szkoła" przy SP1
Przewodniczący .................... Magdalena Starzyńska-Felix
Z-ca przewodniczącego .................... Katarzyna Latuska
Skarbnik .................... Andrzej Radziszewski

"VIOLINKI" przy PSMuz. I st. w Gorzowie Wlkp.
Przewodniczący .................... Grażyna Wasilewska
Z-ca przewodniczącego .................... Agnieszka Ryś
Skarbnik .................... Barbara Bryłka
Sekretarz .................... Ewa Dudek

"RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ" przy Szkole Podstawowej w Bledzewie
Przewodniczący .................... Mariola Kukla
Z-ca przewodniczącego .................... Ewa Szczerbałowicz
Skarbnik .................... Anita Rawińska

"EDUKACJA w DESZCZNIE" przy Zespole Szkół w Deszcznie
Przewodniczący .................... Katarzyna Pawłowska
Z-ca przewodniczącego .................... Mariusz Jezierski
Skarbnik .................... Teresa Piotrowska

"PANTA RHEJ" przy Harcerskim Klubie Żeglarskim w Gorzowie Wlkp.
Przewodniczący .................... Jarosław Hoffman
Z-ca przewodniczącego .................... Rozalia Naumowicz
Skarbnik .................... Ryszard Migacz

"CZWÓRKA" przy Harcerskim Klubie Żeglarskim w Gorzowie Wlkp.
Przewodniczący .................... Magdalena Rymsza-Szymczak
Z-ca przewodniczącego .................... Alicja Móglin
Skarbnik .................... Anna Ciesielska

"ZIELONI" przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Gorzowie Wlkp.
Przewodniczący .................... Jolanta Woźniak
Z-ca przewodniczącego .................... Dorota Kuźbińska
Skarbnik .................... Marta Białkowska

Koła teretowe

Gorzowskie Koło "Przyjaciele Gorzowskiej Oświaty"

Przewodniczący: .................... Stanisław Jaroszewicz
Z-ca przewodniczącego: .................... Maria Sadowska
Skarbnik: .................... Marian Pilch
Sekretarz: ....................  

Międzyrzeckie Koło "Wspieramy Młode Talenty"

Przewodniczący: .................... Lidia Woźniak
Z-ca przewodniczącego: .................... Zdzisława Jaroszewicz
Sekretarz: .................... Lidia Nowaczyńska
Skarbnik: .................... Beata Przybysz
Członkowie: .................... Alicja Matysiak
Bożena Witczak

Skwierzyńskie Koło "Dać szansę"

Przewodniczący: .................... Zofia Zawłocka
Z-ca przewodniczącego: .................... Władysław Kowalski
Skarbnik: .................... Krystyna Wszołek
Sekretarz: .................... Włodzimierz Szopiński

Zarząd Stowarzyszenia

Lubuskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole



Wersja do Pobrania



Przewodniczący   Mariusz Erdmann
Wiceprzewodniczący   Tadeusz Biczysko
Sekretarz   Marek Szczepański
Skarbnik   Stanisław Jaroszewicz
Członkowie   Halina Antczak
Tomasz Pluta
Teresa Teodziecka
Lidia Woźniak
Zofia Zabłocka

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący:   Ryszard Kina
Z-ca przewodniczącego:   Teresa Maciejewska
Członek   Krystyna Gozdowska